2010 GencEller....

Join the forum, it's quick and easy

2010 GencEller....

2010 GencEller....

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GencEller Yine Sizlerle...

2 posters

FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..)....

ÐﻞØﯽﯤĔ├Ẵטﺝĭ™
    ÐﻞØﯽﯤĔ├Ẵטﺝĭ™
    Genç EllerAdministrator
    Genç EllerAdministrator

Erkek
    Akrep Horoz
    İş/Hobiler : İnternet
    Lakap : DJOSSE
    Ruh Hali : FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... Artiz10
    Takım : FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... 47881110
    Ülke : FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... Turkiye
    Rap : FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... R12bl5
    Rap Gücü : 18927
    Rep Puanı : 30

Kişi Dereceleri
    Güçlülük:
    FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... Imgleft1000/1000FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... Emptybarbleue  (1000/1000)
    Karizma:
    FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... Imgleft1000/1000FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... Emptybarbleue  (1000/1000)
    Başarı:

FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... Empty FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..)....

Mesaj tarafından ÐﻞØﯽﯤĔ├Ẵטﺝĭ™ C.tesi Mayıs 23, 2009 10:35 pm

EWET ŞİMDİ XPNİZ ÇALIŞIRKEN BİLE DİSK BÖLMEYİ RESİMLİ GÖRELİM::
    xp çalışırken diskimizi bölümlere ayıra bilecegimizi biliyorsunuz zaten ama bunu nasıl yapıyoruz . her hangi bir programa gerek olmadan disk bölümleri ile oyuncak gibi oynuyoruz tabi……..
    linux un partition menageri gibi xp ninde hdd ile oynıya bilen bir programı mevcut oda “compmgmt” komutu
    başlat>çalıştır> ve aşağıdaki gibi komutu yazıyoruz
    C:\WINDOWS\system32\compmgmt.msc
    disk yönetimi bölümünden
    FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... Image001gr6
    daha sonra önümüze bilgisayar yönetimi penceresi çıkıyor…
    FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... Image002gp3
    bu pencerede işaretli bölümde disk bilgileri yer alıyor bende 80 gb bir hdd var ve görüldüğü gibi xp 9,77 gb sini kullanıyor ve diğer kısım ham olarak duruyor
    FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... Image003mu1
    resimdeki gibi ayrılmamış alana sağ tıklıyoruz ve “yeni bölüm” seçeneğini işaretliyoruz
    FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... Image004ir0
    işte karşınızda yeni bölüm sihirbazı
    FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... Image005fv0
    ileri butonuna tıkladıktan sonra bölüm türünü seçmemiz lazım biz birincil bölüm olarak seçtik (daha sonra xp ile beraber başka bir microsoft os kullanmak istersek bu şekilde daha kolay olur hiçbir ayar istemez.bir diskte ms tabanlı 4 taneden fazla os kullanılamaz.)
    FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... Image006at3

OLAY BU KADAR ARKADAŞLAR KOLAY GELSİN.....

EMEĞE SAYGI....
    ladydrifter
    ladydrifter
    Genç EllerAdministrator
    Genç EllerAdministrator

Kadın
    Akrep Horoz
    İş/Hobiler : YüZMe , SpoR ,GiTaR ÇaLMaK , $aRKı SöYLeMeK, KoLBaSTı OYNaMaK :)) eN öNeMLiSi iSe TaRTıŞMaSıZ --RAP--
    Lakap : ۩۞۩___ŁåĐУ ĐЯίŦтЗЯ___۩۞۩
    Ruh Hali : FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... Tehlik10
    Takım : FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... 87017210
    Rap Gücü : 18175
    Rep Puanı : 5

Kişi Dereceleri
    Güçlülük:
    Karizma:
    Başarı:

FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... Empty Geri: FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..)....

Mesaj tarafından ladydrifter Ptsi Mayıs 25, 2009 7:36 am

tşk
    ÐﻞØﯽﯤĔ├Ẵטﺝĭ™
    ÐﻞØﯽﯤĔ├Ẵטﺝĭ™
    Genç EllerAdministrator
    Genç EllerAdministrator

Erkek
    Akrep Horoz
    İş/Hobiler : İnternet
    Lakap : DJOSSE
    Ruh Hali : FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... Artiz10
    Takım : FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... 47881110
    Rap Gücü : 18927
    Rep Puanı : 30

Kişi Dereceleri
    Güçlülük:
    Karizma:
    Başarı:

FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..).... Empty Geri: FORMAT ATMADAN fDİSK ATMA (DİSK BÖLME)adım adım(RESİMLİ..)....

Mesaj tarafından ÐﻞØﯽﯤĔ├Ẵטﺝĭ™ Cuma Haz. 19, 2009 11:32 pm

bişi degil

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 7:59 pm