2010 GencEller....

Join the forum, it's quick and easy

2010 GencEller....

2010 GencEller....

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GencEller Yine Sizlerle...

Sagopa Kajmer - 24

ladydrifter
    ladydrifter
    Genç EllerAdministrator
    Genç EllerAdministrator

Kadın
    Akrep Horoz
    İş/Hobiler : YüZMe , SpoR ,GiTaR ÇaLMaK , $aRKı SöYLeMeK, KoLBaSTı OYNaMaK :)) eN öNeMLiSi iSe TaRTıŞMaSıZ --RAP--
    Lakap : ۩۞۩___ŁåĐУ ĐЯίŦтЗЯ___۩۞۩
    Ruh Hali : Sagopa Kajmer - 24 Tehlik10
    Takım : Sagopa Kajmer - 24 87017210
    Ülke : Sagopa Kajmer - 24 Turkiye
    Rap : Sagopa Kajmer - 24 R12bl5
    Rap Gücü : 18115
    Rep Puanı : 5

Kişi Dereceleri
    Güçlülük:
    Sagopa Kajmer - 24 Imgleft1000/1000Sagopa Kajmer - 24 Emptybarbleue  (1000/1000)
    Karizma:
    Sagopa Kajmer - 24 Imgleft1000/1000Sagopa Kajmer - 24 Emptybarbleue  (1000/1000)
    Başarı:

Sagopa Kajmer - 24 Empty Sagopa Kajmer - 24

Mesaj tarafından ladydrifter Çarş. Haz. 03, 2009 2:05 pm

Acımasızca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yalnızlıklarımızdı.

Yaşlanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedası Tıpkı Dün Gibi, Köşeye Çekilip
    Ağliyor, Bense Yarına Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim
    Tutuklu Yüzüme.

Dudaklarım Kilitli, Hoşçakal Bugün..Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük
    Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarınım Kapıda Bekliyor Ve Son Veda Zamanı

Saçlarımda Saklı Kar Beyaz Ve Gözlerimde Hep Telaş.Panik, Silik Resimler Ortasında Bir
    Küçük Çocuktum Hep Konuktu Baska Gün Ve Çok Soğuktu Her Geçen Dün. Tıpkı Sen
    Gibiydi Giden O Eski Dünler, Geçmisin Karanlığında Anılarımdı Onlar, Bense Bulamaz
    Oldum Onları, Hep Selam Gönderdim Geride Kalana Kanıtım Yoktu Yarına, Yolcularımla
    Ağladım, Hiç Misafir Olmamıştı Kimse Bunu Ben Anladım. Sonbaharda Katil Oldu
    Rüzgarlar, Öldu Tüm Yapraklar, Yağmur Aldı Gözyaşı, Ve Rüzgar Oldu Ruhlar Estiler
    Yavaşça. Sen Misali Ağlamisti Her Dünüm Usulca.

(x4)

Dudaklarim Kilitli, Hoşçakal Bugün, Sen De Yolcusun, Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük
    Yorgunsun, Git De Dinlen Gidenlerle Yarınım Kapıda Bekliyor Ve Son Veda Zamanı.

Aynalarda Buğulu Yüzümü Göremez Oldum, Ve İyimserlik Mateminde Sarı Gül Tuttum.
    Hayallerim Yok Oldu Koyduğum, Yerde Yoktu Hiçbiri, Tek Yabancı Bendim Evde, Ver Bir
    Yalancı Mumdu,Doğan Güneş. Solan Gülümdü, Talan Sonuydu, Kalan Resimdi Bir
    Vesikalık Gülen Çocuktum Yüzüme Bakarak Ağladım, Yüzleşirken Kendimle
    Hıçkırıklarımla Savaşır Oldum Ertelendim Yarına. Reddedildim, Gideni Yolcu Etti Gözlerim
    Ve Gelene Merahaba Dedi Bu Kimsesiz Dilim, Ortalarda Gezinen Oldu, Dilenci Ellerim, Bu
    Son Demiydi Sonbaharın Son Yaprağında Son Gülümsemekki Nefesi Son Çekişti İçime
    Sonbahardı. Güz Ağırdı Gün Üzeri Bir Tebessüm Etti Yüz, Saklı Kaldı Her Düşende Kırılan
    Onca Göçebe His, Biz Dünden Olma Yarına Varma Garibeyiz.

(x4)

Dudaklarim Kilitli, Hoşçakal Bugün, Sen De Yolcusun, Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük
    Yorgunsun, Git De Dinlen Gidenlerle Yarınım Kapıda Bekliyor Ve Son Veda Zamanı.

Yalızlık Ömrüm Boyunca Tanımadığım Bir Yabancıydı Onunla Şimdilerde Beraber
    Yürüyoruz Her Yeni Güne iki yalnız Şarkılar Yazıyoruz Çok Yalnız...
    ladydrifter
    ladydrifter
    Genç EllerAdministrator
    Genç EllerAdministrator

Kadın
    Akrep Horoz
    İş/Hobiler : YüZMe , SpoR ,GiTaR ÇaLMaK , $aRKı SöYLeMeK, KoLBaSTı OYNaMaK :)) eN öNeMLiSi iSe TaRTıŞMaSıZ --RAP--
    Lakap : ۩۞۩___ŁåĐУ ĐЯίŦтЗЯ___۩۞۩
    Ruh Hali : Sagopa Kajmer - 24 Tehlik10
    Takım : Sagopa Kajmer - 24 87017210
    Ülke : Sagopa Kajmer - 24 Turkiye
    Rap : Sagopa Kajmer - 24 R12bl5
    Rap Gücü : 18115
    Rep Puanı : 5

Kişi Dereceleri
    Güçlülük:
    Karizma:
    Başarı:

Sagopa Kajmer - 24 Empty Geri: Sagopa Kajmer - 24

Mesaj tarafından ladydrifter Çarş. Haz. 03, 2009 2:06 pm

mükemmel

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 2:15 pm