2010 GencEller....

Join the forum, it's quick and easy

2010 GencEller....

2010 GencEller....

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GencEller Yine Sizlerle...

2 posters

11 Dvd Template Monster Arşiivi, 1 DVD eğitim seti (videolar+araçlar+kitaplar)

ÐﻞØﯽﯤĔ├Ẵטﺝĭ™
    ÐﻞØﯽﯤĔ├Ẵטﺝĭ™
    Genç EllerAdministrator
    Genç EllerAdministrator

Erkek
    Akrep Horoz
    İş/Hobiler : İnternet
    Lakap : DJOSSE
    Ruh Hali : 11 Dvd Template Monster Arşiivi, 1 DVD eğitim seti (videolar+araçlar+kitaplar) Artiz10
    Takım : 11 Dvd Template Monster Arşiivi, 1 DVD eğitim seti (videolar+araçlar+kitaplar) 47881110
    Ülke : 11 Dvd Template Monster Arşiivi, 1 DVD eğitim seti (videolar+araçlar+kitaplar) Turkiye
    Rap : 11 Dvd Template Monster Arşiivi, 1 DVD eğitim seti (videolar+araçlar+kitaplar) R12bl5
    Rap Gücü : 18930
    Rep Puanı : 30

Kişi Dereceleri
    Güçlülük:
    11 Dvd Template Monster Arşiivi, 1 DVD eğitim seti (videolar+araçlar+kitaplar) Imgleft1000/100011 Dvd Template Monster Arşiivi, 1 DVD eğitim seti (videolar+araçlar+kitaplar) Emptybarbleue  (1000/1000)
    Karizma:
    11 Dvd Template Monster Arşiivi, 1 DVD eğitim seti (videolar+araçlar+kitaplar) Imgleft1000/100011 Dvd Template Monster Arşiivi, 1 DVD eğitim seti (videolar+araçlar+kitaplar) Emptybarbleue  (1000/1000)
    Başarı:

11 Dvd Template Monster Arşiivi, 1 DVD eğitim seti (videolar+araçlar+kitaplar) Empty 11 Dvd Template Monster Arşiivi, 1 DVD eğitim seti (videolar+araçlar+kitaplar)

Mesaj tarafından ÐﻞØﯽﯤĔ├Ẵטﺝĭ™ C.tesi Ara. 26, 2009 7:33 pm

DEV WEB ARAÇLARI VE EKLENTİLERİ DVD SETİ - 12 DVD
    12 Dvd web tasarım seti

11 DVD ŞABLONLAR - 1 DVD Script ve YARDIMCILAR -
    Kitap - Clippart v.s Tamamen Freewaredir Lisans sorunu yoktur.

Web tasarımı ile uğraşanlar, web tasarımı öğrenmek isteyenler ve profesyonel web masterlar için kaçırılmayacak bir set.
    İkonlar, clipartlar, efektler, web eğitimi, grafik resimler, bannerlar ve diğer web araçları için artık ayrı ayrı para ödemeyeceksiniz. Tek bir arşiv ile hepsine sahip olacaksınız.

Php nuke için örnekler, php modülleri

ASP scriptleri

TTF, CDR, PBF yazı fontları ( 5000'in üzerinde)

Binlerce ( 25.000 üzerinde ) profesyonel Web Şablonu.

Görsel siteleri animasyonlu hale getirebileceğiniz Flash eklenti banner'lar, icon'lar, script'ler, button'lar, menu'ler, form'lar, arabirim, sound... Kısaca arayacağınız herşey...

Süper Web Yazılımları : Web tasarımı için gerekli ne hangi yazılımı istiyorsanız bu DvD de bulabilirsiniz. Ayrıca Php Triad (Php my admin, mysql, php hepsi içinde), Hazır e-ticaret yazılımları, Hazır türkçe php modüller hemen sayfanıza koyabilmeniz için hazır ve daha birçok yazılım...
    Ses Efektleri Arşivi ( Bir çok ses efekti bir arada )

TÜRKÇE KİTAPLAR

BU FIRSATI KAÇIRMAYIN...!!!
    Bilgisayar programlarını ve donanımını öğrenmeyen kalmayacak.Bu DvD sayesinde tam 20 tane bilgisayar kitabına sahip olacaksınız. Piyasada bu kitapların tanesi en azından 20 YTL. CD içeriği tamamen bir web sayfası gibi işlemektedir. DvD içinde bulunan "ana html" yi tıklayıp, istediğiniz kitabı seçip istediğiniz sayfa numarasına ulaşabiliyorsunuz. Bütün kitaplar sayfası sayfasına taranmış ve bütün kitapların sayfaları tamdır. DvD içerisinde ki kitaplar ve kaç sayfa oldukları aşağıda yazmaktadır.

WİNDOWS XP..................365 SAYFA
    OFİS XP .........................452 SAYFA
    WİNDOWS 2000 ............. 668 SAYFA
    DREAMWEAWER 4.0 ........774 SAYFA
    ULTRADEV 4.0 ................281 SAYFA
    FRONTPAGE 2000 ...........378 SAYFA
    PHOTOSHOP ................. 583 SAYFA
    FLASH 5.0..................... 401 SAYFA
    DIRECTOR 8.0.................474 SAYFA
    JAVASCRİPT ...................674 SAYFA
    ASP 3.01........................434 SAYFA
    ASP 3.02........................452 SAYFA
    SQL 7.0 .........................762 SAYFA
    VISUAL BASİC................759 SAYFA
    C+ + .............................539 SAYFA
    C ..................................525 SAYFA
    CGI PERL .......................239 SAYFA
    PHP ..............................427 SAYFA
    LINUX ...........................358 SAYFA
    PC DONANIM ................1046 SAYFA
    Ayrıca ; Bilgisayar Kitapları Olarak
    10 Derste Frontpage
    A'dan Z'ye JAVA
    Arama Motoru Taktikleri
    ASM
    ASM Book
    ASP
    ASP-2
    ASP-3
    Asp Book
    Asp Ders Notları
    Asp Dersleri
    Asp Full Konu Anlatım
    Asp Hata Mesajları
    Asp Öğreniyorum
    Asp Örnekleri
    Asp ye Giriş
    AUTOCAD 2000
    AWARD CMOS Setup Ayarları
    C Dili Kullanarak Bilgisayar Programlama
    Corel Draw
    oooooing
    Delphi2
    Delphi3
    Delphi Giriş
    Delphi Kod
    Dos Komutları İşletim Sistemleri
    Excel 2000
    Flash Ders
    Flash Dersleri
    FTP
    Güvenlik Araçları
    JAVA
    JAVA Programlama Dili
    JAVAJDBC
    Javascript Eklemek
    Kim Korkar Hain Bilgisayardan
    Kitapçıklar :
    ASP
    CGI - PERL
    HTML Rehberi
    Internet Sitesi Kuralım
    PHP
    PHP-RFT
    Linux İşletim Sistemi
    Linux Sistem Yönetimi
    Lİnux ve NAT
    Linux İşletim Ssitemi 2
    Linux ve NAT 2
    Mini HTML Dersi
    Offline PHP
    Offline ASP Dersleri
    OpenGL
    Pacal Soru Cevap ve Deyimler
    Photoshop
    Photoshop Arayüz Yapımı
    PHP - Hakkı ÖCAL
    PHP ( Dizin )
    PHP e-kitap

WEB TASARIMCISI EĞİTİM ARŞİVİ
    İçinde Frontpage den Php ye Asp den Photoshop a Office kullanımından Dreamweaver a Java Script den css kullanımına,Flash dan Perl e daha yüzlercesi... binlerce dökuman ve kitap - kitaplar. Eğitim videoları

WEBMASTER ARŞİV DVD 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 – 10 – 11 - 12 Tamamen Templates İçeriklidir.
    WEBMASTER ARŞİV : DVD 1 İçeriği

Fontlar
    Kitaplar
    Nuke - Asp - Php
    Programlar
    Ses Efekt
    Clippartlar
    Eğitim Videoları

CODE
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tamamen Upload Bitmiştir.
    11 DVD İçeriği Template Monster Serisi 18bin e Kadar Gelmektedir...
    ladydrifter
    ladydrifter
    Genç EllerAdministrator
    Genç EllerAdministrator

Kadın
    Akrep Horoz
    İş/Hobiler : YüZMe , SpoR ,GiTaR ÇaLMaK , $aRKı SöYLeMeK, KoLBaSTı OYNaMaK :)) eN öNeMLiSi iSe TaRTıŞMaSıZ --RAP--
    Lakap : ۩۞۩___ŁåĐУ ĐЯίŦтЗЯ___۩۞۩
    Ruh Hali : 11 Dvd Template Monster Arşiivi, 1 DVD eğitim seti (videolar+araçlar+kitaplar) Tehlik10
    Takım : 11 Dvd Template Monster Arşiivi, 1 DVD eğitim seti (videolar+araçlar+kitaplar) 87017210
    Ülke : 11 Dvd Template Monster Arşiivi, 1 DVD eğitim seti (videolar+araçlar+kitaplar) Turkiye
    Rap : 11 Dvd Template Monster Arşiivi, 1 DVD eğitim seti (videolar+araçlar+kitaplar) R12bl5
    Rap Gücü : 18178
    Rep Puanı : 5

Kişi Dereceleri
    Güçlülük:
    Karizma:
    Başarı:

11 Dvd Template Monster Arşiivi, 1 DVD eğitim seti (videolar+araçlar+kitaplar) Empty Geri: 11 Dvd Template Monster Arşiivi, 1 DVD eğitim seti (videolar+araçlar+kitaplar)

Mesaj tarafından ladydrifter Perş. Ara. 31, 2009 9:37 pm

tşkler

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 2:05 am