2010 GencEller....

Join the forum, it's quick and easy

2010 GencEller....

2010 GencEller....

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GencEller Yine Sizlerle...

Windows 7 Rc Türkçe Kesinleşti..

ÐﻞØﯽﯤĔ├Ẵטﺝĭ™
    ÐﻞØﯽﯤĔ├Ẵטﺝĭ™
    Genç EllerAdministrator
    Genç EllerAdministrator

Erkek
    Akrep Horoz
    İş/Hobiler : İnternet
    Lakap : DJOSSE
    Ruh Hali : Windows 7 Rc Türkçe Kesinleşti.. Artiz10
    Takım : Windows 7 Rc Türkçe Kesinleşti.. 47881110
    Ülke : Windows 7 Rc Türkçe Kesinleşti.. Turkiye
    Rap : Windows 7 Rc Türkçe Kesinleşti.. R12bl5
    Rap Gücü : 18876
    Rep Puanı : 30

Kişi Dereceleri
    Güçlülük:
    Windows 7 Rc Türkçe Kesinleşti.. Imgleft1000/1000Windows 7 Rc Türkçe Kesinleşti.. Emptybarbleue  (1000/1000)
    Karizma:
    Windows 7 Rc Türkçe Kesinleşti.. Imgleft1000/1000Windows 7 Rc Türkçe Kesinleşti.. Emptybarbleue  (1000/1000)
    Başarı:

Windows 7 Rc Türkçe Kesinleşti.. Empty Windows 7 Rc Türkçe Kesinleşti..

Mesaj tarafından ÐﻞØﯽﯤĔ├Ẵטﺝĭ™ Perş. Nis. 30, 2009 5:57 pm

Windows 7 Rc Türkçe Kesinleşti.. Windows7b1241014326
    Microsoft Türkiye sınırlı sayıdaki basın mensubuna 30 Nisan'da resmi olarak açıklanması beklenen Windows 7 RC'nin tanıtımını gerçekleştirdi. Doğrusu şirket, Windows 7'nin herkesin istediği gibi olması için çok çalışmış.

Yazılım devi Microsoft'un Vista'dan yediği (haklı-haksız tartışılır) sillenin etkisiyle Windows 7'de işi oldukça sıkı tuttu. Windows 7'nin Vista'da olduğu gibi ilk anda tepkiyle karşılanmasını önlemek üzere ilk defa beta sistemini işletim sisteminde deneyen Microsoft, aldığı geri dönüşüm sayesinde herkesin mutlu olabileceği bir işletim sistemi geliştirmeyi başardı gibi görünüyor. Elbette memnun olmayanlar yine çıkacaktır ama kullanıcılar için Windows 7 daha beta aşamasındayken bile memnuniyet verici olarak karşılandı.

Türkiye'ye Özel Windows 7
    Windows 7, ülkemiz için de güzel bir sürpriz saklıyor. Windows 7'nin gelişmiş tema desteği sayesinde kullanıcılar kişiselleştirilmiş arayüzlere kavuşabiliyorlar. Burada seslerden görüntülere dek birçok özellikten bahsediyoruz. İşin Türkiye ile ilgili olan kısmı ise Windows 7 Türkçe paketinde aralarında Kız Kulesi'nin de bulunduğu Türkiye'ye ait masaüstü resimleri ve sesleri bulunması. Windows 7 daha RC seviyesinde yani ilk dalgada Türkçe desteği sunuyor.

Bu noktada Microsoft Türkiye'nin başarısı olduğu muhakkak. Yeni işletim sistemi hakkında bilgi veren ve başarılı bir sunum yapan Microsoft Türkiye Windows Pazarlama Grup Müdürü Alper Mestçi, Windows'un yeni sürümünden daha şimdiden oldukça ümitli ve bunun için elinde yeterli delil de var. Mestçi, Windows 7'nin son kullanıcılar dışında kurumsal tarafta da beklentileri karşılayan bir işletim sistemi olduğunu belirtti.

Windows 7'den Sonra Sırada Ne Var?
    Yarın öğlen saatlerinde Windows 7 RC'nin daha fazla Türkiye ilintili resmi ekran görüntülerini, detaylı bilgisini, resmi RC sürümünün ilk kurulum görüntülerini paylaşmayı umuyoruz. Mestçi ile 4 basın mensubuÂ* arkadaşımız eşiliğinde yaptığımız görüşmede Microsoft'un Windows 7'nin ardından Office 2010 ve daha sonra Windows Mobile 7 için ağırlığını koyacağını söylediğini sözlerimize ekleyelim.

Türkçe Windows 7 RC'nin Microsoft binasında çekilen taze 'hakkında' ekranı
    Bu yol haritasına göre Microsoft'u üzerinde en çok (geri dönüşüm bazlı) çalıştığı işletim sistemi olan Windows 7'den sonra yine sıkı bir çalışma periyotu bekliyor olacak.

yarın tr paketi düşebilir ing. indirenler üzülmesin..koskaca isoyu tekrar indirmelerine gerek yok..

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 12:13 pm