2010 GencEller....

Join the forum, it's quick and easy

2010 GencEller....

2010 GencEller....

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GencEller Yine Sizlerle...

2 posters

USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım]

ÐﻞØﯽﯤĔ├Ẵטﺝĭ™
    ÐﻞØﯽﯤĔ├Ẵטﺝĭ™
    Genç EllerAdministrator
    Genç EllerAdministrator

Erkek
    Akrep Horoz
    İş/Hobiler : İnternet
    Lakap : DJOSSE
    Ruh Hali : USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] Artiz10
    Takım : USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] 47881110
    Ülke : USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] Turkiye
    Rap : USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] R12bl5
    Rap Gücü : 18930
    Rep Puanı : 30

Kişi Dereceleri
    Güçlülük:
    USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] Imgleft1000/1000USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] Emptybarbleue  (1000/1000)
    Karizma:
    USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] Imgleft1000/1000USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] Emptybarbleue  (1000/1000)
    Başarı:

USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] Empty USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım]

Mesaj tarafından ÐﻞØﯽﯤĔ├Ẵטﺝĭ™ Ptsi Mayıs 25, 2009 5:48 pm

USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] 29vfn7a

Yapımcı:[URL="http://www.zbshareware.com/"]Zbshareware[/URL]
    Dosya Boyutu: 1 Mb
    Lisans: Deneme Sürümü (Tam Sürüm $55.00)
    Sistem Gereksinimleri:
    100MHz İşlemci
    16MB RAM
    Windows 95
    Windows 98
    Windows 2000
    Windows XP
    Windows NT 4.0
    Windows ME
    Vista.

[URL="http://www.tamindir.com/downloading/18487/USB_Disk_Security.htm"]USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] Downloadfilehs7[/URL]

(Tam Sürüm İçin İlaç İsteyenler Konuya Belirtsin Özelden İlaç Gönderiyim.)

Veya [URL="http://www.frmtr.com/private.php?do=newpm&u=1371626"]islam0606[/URL] arkadaşımızdan da isteyebilirsiniz.
    Özel mesaj atmak için ismine tıklamanız yeterli.

Kurulum

USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] 63781709bk0
    USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] 10333677mr1
    USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] 58167903av1
    USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] 25708496az8
    USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] 14687252yb4
    USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] 78916327qt0
    USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] 20872069oo4
    USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] 55191223fo4

Programı Lisanlı Yapma

USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] 41460434vt7
    USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] 10nb0
    USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] 11ra7
    USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] 12tz2
    USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] 13az2

Kullanım

USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] 14kt4

Arkadaşlar fazla anlatılacak bir şeyi yok.Direk USB Belleği takınca program otomatik görüyor tarıyor.Çok rahat kullanımı.Yapamadığınız bir yer olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.[/SIZE]

NOT: Anlatım tamamen bana aittir.Alıntı Değildir. [/SIZE]
    ladydrifter
    ladydrifter
    Genç EllerAdministrator
    Genç EllerAdministrator

Kadın
    Akrep Horoz
    İş/Hobiler : YüZMe , SpoR ,GiTaR ÇaLMaK , $aRKı SöYLeMeK, KoLBaSTı OYNaMaK :)) eN öNeMLiSi iSe TaRTıŞMaSıZ --RAP--
    Lakap : ۩۞۩___ŁåĐУ ĐЯίŦтЗЯ___۩۞۩
    Ruh Hali : USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] Tehlik10
    Takım : USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] 87017210
    Ülke : USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] Turkiye
    Rap : USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] R12bl5
    Rap Gücü : 18178
    Rep Puanı : 5

Kişi Dereceleri
    Güçlülük:
    Karizma:
    Başarı:

USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım] Empty Geri: USB Disk Security ile Flash Bellek Virüslerine Son !! [Resimli Anlatım]

Mesaj tarafından ladydrifter Ptsi Mayıs 25, 2009 8:58 pm

paylaşım için tşk ederim

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 2:55 am